Düğününüzü Organize Etmenin En Değişik Yolu


Paylaş:

Düğün organizasyonu malum, çiçekler, gelinlik, damatlık, salon, yemek, içecek, araba, mobilya … gider de gider. Düşünün ki yazarken sıkılıyor insan, siz bir de bunları yapıyorsunuz. İnanıyoruz ki hepiniz cennetliksiniz, sabır taşısınız, çok tatlısınız. Tabi tüm bunlarla uğraşmanın güzel tarafları da var, öncelikle sevdiğiniz adam/kadınla hayatını birleştiriyorsunuz, bundan daha büyük mutluluk olamaz tabi ki. Ama bununla da bitmiyor, en mutlu gününüzü sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz, bir sürü güzel hediyeler alıyorsunuz ve hep beraber güzel bir düğünde eğleniyorsunuz!

Çalsın sazlar oynasın kızlar! Tabi fikir olarak güzel de, üç ailenin katıldığı düğünle 300 kişilik düğün bir mi? Tabi ki hayır. Peki bu kadar işin gücün arasında düğün organizasyonuyla, herkese haber vermekle, günü yeri sürekli güncel bir şekilde bilirmekle, gelecek olanları kayıt altına alıp liste yapmakla kim uğraşacak?

İşte tam burada Webding Page devreye giriyor. Düğününüz en büyük kilitini çözmeye ant içmiş Webding Page, 300TL’nin altında bir fiyatla tüm bunları yapmaya talip.

AdınızEsinizinAdı.com şeklinde bir alan adını ve sitenizin barındırma, teknik destek ve tasarım işlemlerini de ücretsiz olarak veren Webding Page, sunduğu geri sayım aracıyla da ilginç bir tecrübeye davet ediyor.

Uygulamaya gitmek için; http://www.webdingpage.com

Bu bir ilandır.


5 yıl önce | Etiket: webding page, hediye, düğün hediyesi | 73.521 görüntüleme
Paylaş:


Yorumlar 0

Henüz yorum eklenmemiş, sen ekle.
Yorum yapabilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Benzer Yazılar