Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri


Paylaş:

Günümüzde tekrar moda olan kalın kaşlara doğal bir şekilde sahip olmak için yapılabilecekler

Günümüzde kadın erkek fark etmeksizin herkes görsel güzelliğe önem vermektedir. Görsel güzellik dediğimizde de aklımıza ilk gelenler arasında mutlaka kaş yer almaktadır. Kaş yüzümüzde en dikkat çeken yerlerden biridir. Bildiğiniz gibi moda dediğimizde günümüzde artık sadece kıyafet canlanmıyor. Yüzümüzün güzelliğini ortaya çıkaran kaşın da bir modası vardır.

Bu senenin modası kalın kaşlar. Yıllar önce moda olan kalın kaşlar günümüzde de tekrar moda haline gelmiştir. Ancak kaşları kalınlaştırmak o kadar da kolay değil. Kalın kaşlı (şanslı) olanlardan bahsetmiyorum. Bahsettiğim seyrek kaşlı olanlarımız. Bunun için size doğal yöntemlerle kaşlarınızı nasıl kalınlaştıracağınızdan bahsedeceğim. İşte ipuçları; Bu konuda en etkili yardımcılarımızdan biri vazelin. Hem kokusu, hem temizliği, hem de kullanımı açısından oldukça kolay ve etkili. Kaş fırçası, bitmiş maskara ya da pamuklu kulak temizleme çubuğuyla kullanılabilir.Kaşların kalınlaştırılması için uygulanacak doğal yöntemlerden birisi de her evde kolaylıkla bulunabilen sarımsaktan faydalanmaktır.

Sarımsağın içeriğindeki A, B1 ve C vitaminleri kıl köklerini besleme ve kıl çıkarmada çok etkilidir. Yatmadan önce kesip tüy çıkmasını isteyeceğiniz bölgeye süreceğiniz sarımsak size 1 ay sonunda oldukça etkili sonuçlar verecektir. Hint yağı, argan yağı ve çam terebentin yağları da bu konuya dahil. Günde bir defa bu yağlardan birini kullanmanız hem kaşlarınızı sağlamlaştırıp hem de çoğalmasını sağlayacaktır. Ve son olarak cilt sağlığımızda bir çok probleme derman olan aloe vera kaşlarımızın da problemini ortadan kaldırmada bize yardımcı oluyor.


5 yıl önce | Etiket: doğal yöntemlerle kalın kaş, kaş kalınlaştırma | 726.748 görüntüleme
Paylaş:


Yorumlar 0

Henüz yorum eklenmemiş, sen ekle.
Yorum yapabilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Benzer Yazılar